ÜRÜNLER

Sıfır Atık Çöp Kutusu
Sıfır Atık Çöp Kutusu
Sıfır Atık Çöp Kutusu

Yerli Üretim Logosu Png

Sipariş
0546 450 9778

 

SIFIR ATIK KUTULARI

Sıfır Atık Üniteleri

Sıfır atık çöp kutusu projesinin başlaması ile sıfır atık kutuları nereden alınır sorusu sıkça duyulmaktadır. Sıfır atık geri dönüşüm kovaları modellerimiz ile her çeşit atık türüne uygun olarak üretilmektedir.

Çeşitli özel kuruluşlar ve kurumlar sıfır atık kutusu ile geri dönüşüm oranını arttırabilirler. Belediyeler, avmler, hastaneler, marinalar, okullar, oteller, restoranlar, siteler, terminaller, üniversite gibi kurumlarda sıfır atık geri dönüşüm kutuları ile planlamalar yapılmalıdır.

Atık yönetiminin etkin ve verimli olarak kullanılabilmesi için geri dönüşüm kovalarının nerelere konulması gerektiği belirlenmelidir. İşletmenin hangi miktarda atık ürettiği belirlenip ihtiyaca uygun olarak sıfır atık kutusu seçimi yapılmalıdır.  Sıfır Atık Kovaları temin edildikten sonra hedef kitleye yönelik eğitimler ve yönlendirmeler yapılarak atık kontrolü sağlanmalıdır.

Atık yönetiminin etkin ve verimli olarak kullanılabilmesi için geri dönüşüm kovalarının nerelere konulması gerektiği belirlenmelidir. İşletmenin hangi miktarda atık ürettiği belirlenip ihtiyaca uygun olarak sıfır atık kutusu seçimi yapılmalıdır. Geri dönüşüm kutuları temin edildikten sonra hedef kitleye yönelik eğitimler ve yönlendirmeler yapılarak atık kontrolü sağlanmalıdır.

Sıfır atık kutuları nereden alınır ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

Kağıt atık; Kağıt peçete, ambalaj kağıtları, defterler, yazışma kağıtları, gazeteler, kese kağıtları, kitaplar, karton koli, not kağıtları.

Metal atık; Alüminyum içecek kutuları, yağ salça tenekeleri, konserve kutuları.

Cam atık; İçecek şişeleri, konserve kavanozları, reçel kavanozları.

Plastik atık; Pet şişeler, şişe kapakları, su damacanaları, ambalajlar, naylon poşetler, plastik kutular, pet bardaklar, plastik oyuncaklar.

Kompozit atık; Hazır çorba ambalajları, karton süt ve meyve suyu kutuları, çikolata ambalajları.

Organik atık; Meyve ve sebze atıkları,

Pil atıkları; Çinko piller, alkalin piller, li-on piller.

Çeşitli özel kuruluşlar ve kurumlar sıfır atık kutusu ile geri dönüşüm oranını arttırabilirler. Belediyeler, avmler, hastaneler, marinalar, okullar, oteller, restoranlar, siteler, terminaller, üniversite gibi kurumlarda sıfır atık geri dönüşüm kutuları ile planlamalar yapılmalıdır.

Sıfır atık geri dönüşüm kutuları kovaları gönderimi yaptığımız iller;

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak.