Blog

Espressolab çöp kovası

Espresso lab Çöp Kovası

Espressolab çöp kovası modellerimiz istenilen renkte paslanmaz ve boyalı olarak üretim yapılmaktadır. Kova içi çöp poşeti aparatı ile kullanım yapılmaktadır. Paslanmaz modeller kaliteli paslanmaz çelikten imal edilirken, boyalı modeller elektrostatik dayanıklı boya ile kaplanmaktadır.

YükseklikÇapHacimMalzeme
Büyük Boy78 cm36 cm63 LtPaslanmaz Çelik
Orta Boy66 cm30 cm38 LtPaslanmaz Çelik
Küçük Boy40 cm24 cm15 LtPaslanmaz Çelik
Espresso lab Çöp Kovası

Espresso lab çöp kovası modellerimiz Türkiye’nin her bölgesine sevkiyat yapılmaktadır. Modellerimiz kahve zincirleri, oteller, benzinlikler gibi insan yoğunluğunun çok olduğu bölgelerde kullanılmaktadır. Dış mekan kullanımlarına uygun olan çöp kovası yağmur, kar gibi hava etkenlerine dayanıklıdır.

Espresso lab Çöp Kovaları Gönderimi Yaptığımız İller

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir