Blog

4’lü Atık Kutusu

Sıfır atık üniteleri 4’lü atık kutusu olarak imal edilebilmektedir. İstenilen atık türünde sıfır atık yönetmeliğine uygun olarak metal malzemeden imal edilmiştir.

ÜRÜNLER

4’lü Atık Kutusu
4’lü Atık Kutusu
4’lü Atık Kutusu

Ofisiniz, lobiniz, toplantı odanız veya umumi açık alanlarınız için şık ve modern geri dönüşüm kapları arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Sıfır atık sepetin’de parlak, temizlemesi kolay çöp ve geri dönüşüm kutuları üretiyoruz. 

Tesisinizin görünümünü bir üst seviyeye taşıyın

Hem iç hem de dış mekan kullanımları için uygun olan Paslanmaz Çelik atık koleksiyonumuz ve geri dönüşüm kaplarımız, görülebilecekleri ve beğenilecekleri yerlerde yaşamak için tasarlanmıştır. Elektrostatik boyalı sıfır atık ünitelerimiz çevre şartlarına dayanıklıdır. Havalimanı terminalleri, alışveriş merkezleri, kongre merkezleri gibi trafiği yüksek binalarda kolay temizlenebilir sıfır atık ünitelerimiz 4 lü Geri Dönüşüm Kutusu olarak üretilmektedir.

Herhangi bir ticari tesisin geri dönüşüm ihtiyaçlarına uyacak uyarlanabilir bir geri dönüşüm çözümü sunar. Sıfır atık yönetmeliğine uygun renk kodlu kapaklar ve reklam panoları, akışa özel açıklıklar, kullanıcıların ve personelin geri dönüştürülebilir malzemeleri kolaylıkla ayırmasına yardımcı olmak için sezgisel simgelerle etiketleme yapılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir